Naprawa komputera z dojazdem do Klienta

Jeśli rozważasz zakup komputera, dobrze się zastanów. Może nie warto wydawać dużej sumy na nowy sprzęt, a problemy z dotychczasowym urządzeniem wystarczy załatwić w profesjonalnym serwisie? Czasami znaczne spowolnienie pracy, zawieszanie się systemu albo wyskakujące błędy, to wina drobnej usterki, którą za niewielką kwotę szybko usunie specjalista. W firmie Teamnet oferujemy naprawę komputera z wygodną opcją dojazdu do klienta.

Wiadomo, że wszelkie nowinki, zwłaszcza te technologiczne bardzo szybko tracą na aktualności.  To, co jeszcze niedawno wydawało się prawdziwą innowacją, po kilku latach staje się już standardem. Dlatego nie dziwi fakt, że po pewnym czasie nie jesteśmy zadowoleni z pracy naszego laptopa lub peceta. Czasem jednak wystarczy minimalna ingerencja kogoś, kto zna się na urządzeniach komputerowych, by parametry posiadanego urządzenia okazywały się w pełni wystarczające jak na nasze potrzeby.

Często powstrzymujemy się przed wizytą w serwisie z obawy przed wysokimi kosztami usług. Nierzadko też zwlekamy z naprawą komputera ze zwykłego lenistwa. Nie chce nam się rozłączać wszystkich kabli i urządzeń, a następnie zanosić „blaszaka” do fachowca. Wolimy czekać i zazwyczaj czekamy dotąd, aż urządzenie w ogóle się nie uruchamia, a usterka staje się poważna – obejmuje wiele ważnych i drogich podzespołów. Tymczasem firma Teamnet z Lublina oferuje naprawę komputera z dojazdem do klienta. Usterkę staramy się zdiagnozować i usunąć na miejscu w firmie lub w mieszkaniu zleceniodawcy.

Zainteresowany? Zadzwoń!

Zadzwoń 695 695 079